časté dotazy

Platí se konzultace nebo návštěva na místě realizace?

Konzultace probíhá u nás na firmě a to hlavně v případech kdy plánujete krb dříve než zahájíte stavbu. Konzultace v době kdy již máte postavenou alespoň hrubou stavbu nebo již stávající dům jsou řešeny nejlépe na místě stavby kam za Vámi dojedeme. Poradíme jakou vložku nejlépe vybrat dle vhodnosti k Vašemu bydlení, nadimenzujeme Vám vybrané krbové vložky i kamna aby výkonově i ostatními vlastnostmi plnily 100% funkčnost topení. Tato první schůzka ať již u nás nebo u Vás na místě Vás nic nestojí.  Poté následuje nezávazná cenová nabídka, teprve po které se sami rozhodnete zda si naše služby objednáte.

Děláte předběžné vizualice?

Po první schůzce, popřípadě zaměření a domluvě se zákazníkem Vám na Vaše přání zašleme první grafický návrh ( cca 10 dnů ).

Jak dlouho trvá celá realizace?

Čas celé realizace nejde dopředu přesně odhadnout. Začínáme setkáním s Vámi, domluvě o tom co si přejete, popřípadě grafické návrhy, odsouhlasení cenové nabídky, objednávka. Poté následuje objednání krbové vložky. Dodání krbový vložek již záleží na výrobci, kterého si vyberete . Co výrobce to jiná doba dodání či výroby. Doba výstavby je poté závislá na připravenosti stavby a počtem zákazníku ve stejnou dobu. Vše řešíme idividuálně.

Jaké jsou platební podmínky?

Po domluvě co od nás požadujete, po schválení cenové nabídky, popřípadě grafického návrhu se objednává krbová vložka a materiál na což se fakturuje před zahájením záloha. Po dokončení celé výstavby se provádí topná zkouška, dílo je předáno a je vystavena fakturace na zbývající část ceny.

Musí se servisovat?

Každý výrobce krbových vložek a kamen má záruční i pozáruční servis. V případě reklamace je na její vyřízení cca 30 dnů.