REFERENCE

Alena Šlechtová

České Budějovice

Kamna Hoxter Haka se zadním plněním byla ta nejlepší volba při rekonstrukci našeho domu. Jsme velmi spokojeni, užíváme si večery u krbových kamen, do kterých je možné přikládat zadem z chodby a nahřívat se u plamínků ze předu z obývacího pokoje a navíc pak máme díky teplovodnímu výměníku horkou vodu na mytí. Děkujeme moc!

Pavel Kožíšek

Divadlo kouzel

Naprosto perfektní a seriózní přístup. A hlavně je vidět, že pan Kurka má opravdu bohaté odborné zkušenosti a ví o čem mluví. Skvěle odvedená práce, za mě určitě doporučuji.

Vladimír Jeřábek

akce - polepy

Krby Kurka můžeme doporučit . Máme od pana Kurky krbovou vložku a jsme maximálně spokojení. Super domluva, vše v termínu a i super cena.

Vrbová Hana

Akce - Výstavba komín

Velmi ochotní a spolehlivý pracovníci – jsme moc spokojeni.

Tomáš Rak

Akce - realizace krbu v obci Čeperka

Děkujeme panu Kurkovi, paní Kurkové a jejich zaměstnancům za kvalitní a profesionální přístup jak v době přípravy projektu, tak i v průběhu stavby před samotnou dodávkou krbu – Hoxter ECKA 50/35/45h. Následná dodávka a montáž krbové vložky včetně nerezového komínu proběhla bez sebemenších problémů či zpoždění.

Zora Antonyová

- -

Máme od této firmy krb už pár let. Všechno funguje a krb nám dělá velkou radost. Jsme moc spokojeni a můžeme firmu jen vřele doporučit.